ماجرای جسد سوخته در حمام!

ماجرای جسد سوخته در حمام!

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در جست و جوی هویت جوانی که جسد وی در حمام منزل مسکونی در شهرک مهرگان مشهد به آتش کشیده شده است به دانه‌های تسبیحی رسیدند که روی گردن مقتول باقی مانده بود! به گزارش اختصاصی خراسان، ماجرای این جنایت هولناک زمانی لو رفت که شهروندان در تماس با پلیس از وجود جسد سوخته‌ای در یک منزل مخروبه در مهرگان ۵۸ خبر دادند.
کد خبر: ۶۲۰۱۶
بازدید : ۹۸۲
۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
سیدخلیل سجادپور| کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در جست و جوی هویت جوانی که جسد وی در حمام منزل مسکونی در شهرک مهرگان مشهد به آتش کشیده شده است به دانه‌های تسبیحی رسیدند که روی گردن مقتول باقی مانده بود! به گزارش اختصاصی خراسان، ماجرای این جنایت هولناک زمانی لو رفت که شهروندان در تماس با پلیس از وجود جسد سوخته‌ای در یک منزل مخروبه در مهرگان ۵۸ خبر دادند.
 
ماجرای جسد سوخته در حمام!
 
در پی دریافت این خبر بلافاصله نیرو‌های انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی کاظم میرزایی در محل کشف جسد، تحقیقات گسترده قضایی در این باره آغاز شد. قاضی با تجربه ویژه قتل عمد که در جست و جوی یافتن سرنخی از این ماجرا بود ناگهان به آثار کشیده شدن شیئی سنگین روی خاک‌های اطراف جسد، خیره شد که رد این خط عریض به منزلی در همان نزدیکی می‌رسید، ولی هیچ کس در آن منزل حضور نداشت و در آن نیز از بیرون قفل بود.
 
به همین دلیل قاضی میرزایی دستور باز کردن قفل و ورود کارآگاهان اداره جنایی به منزل مذکور را صادر کرد. دقایقی بعد کارآگاهان با ورود به این منزل با صحنه عجیبی روبه رو شدند. خراشیدگی زیاد روی دیوار‌ها و جمع شدن قالی خون آلود، حکایت از آن داشت که جنایت هولناکی در این مکان رخ داده است.
 
وقتی جست و جو‌ها به حمام منزل رسید صحنه حادثه دلخراش‌تر شد چرا که عامل یا عاملان جنایت، جسد مرد جوان را در حمام به آتش کشیده بودند، اما وضعیت به هم ریختگی منزل و خون‌هایی که در اطراف وجود داشت بیانگر آن بود که مرد مذکور ابتدا با ضربات چاقو مجروح شده است این در حالی بود که آثار دفاعی نیز روی جسد خودنمایی می‌کرد.
 
تحقیقات میدانی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی وانقلاب مشهد نشان می‌داد که مقتول در منزل مسکونی به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت پس از سوزاندن جسد در حمام، آن را به زمین مخروبه انتقال داده اند.

همچنین ادامه بررسی‌ها درباره هویت جسد به جایی رسید که برخی از اهالی محل او را دارای مو‌های بلند و به اصطلاح «دم اسبی» معرفی می‌کردند که همواره تسبیحی به گردنش می‌آویخت، ولی هنوز هویت واقعی و مشخصات کامل مقتول که بنا به گفته پزشکان بین ۳۰ تا ۳۵ ساله و لاغر اندام بود در پرده‌ای از ابهام قرار دارد.

منبع: روزنامه خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه