فال روزانه 16 اسفند

فال روزانه 16 اسفند

کد خبر: ۶۸۵۳۳
بازدید : ۱۵۱۰۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
فروردین / Aries

متولدین فروردین، امروز در زمان‌های خاصی، ممکن است احساس کنید که به سختی سرتان را بالای آب نگه داشته‌اید، اما ناامید نشوید. تا پایان روز، تمام حمایت و کمکی که نیاز دارید به شما خواهد رسید. شاید کسی یک ضرب‌العجل در حال فرارسیدن را تمدید کند، شر یک زورگو را از سرتان کمک کند، یا فقط بیاید و شما را بخنداند. تاثیری که اطرافیان بر زندگی شما دارند، امروز به طور خاصی قوی است.

اردیبهشت/ Taurus

امروز شجاع باشید و ماجرای شرم‌آوری را از گذشتۀ خود برای کسی که می‌خواهید به او نزدیکتر شوید نقل کنید. درست است، اینکه روحتان را برهنه کنید ممکن است قدری غریب باشد، اما نشان خواهد داد که انسان هستید؛ ایراد‌ها می‌توانند دوست‌داشتنی باشند. به علاوه، اینکه بارش را از روی سینۀتان بردارید، بسیار خوشایند خواهد بود. ماجرای شما کمتر از آنی که فکر می‌کردید خجالت‌آور است. پایین آوردن گاردتان در مقال یک فرد، عملی بسیار نزدیک‌کننده است و کاری است که این فرد خاص به این زودی فراموش نخواهد کرد.

خرداد/ Gemini

اهالی برج جوزا، یک ایده که آن را افراطی می‌دانستید امروز خیلی منطقی‌تر به نظر خواهد رسید؛ هر چند که می‌تواند به شکلی شدید در زندگیتان تغییر ایجاد کند. آیا آمادۀ شیرجه زدن هستید؟ امروز شیرجه روید و به مروارید خواهید رسید. نگران نباشید که این انتخاب که با شخصیت معمولتان جور نیست، به یکی دو اشتباه منجر شود؛ هر چه باشد انسان جایزالخطا است و این اشتباهات اغلب برایمان درس‌هایی به همراه دارند. ذهنتان را باز کنید و به خود اجازه دهید تا از روتین معمول خود خارج شوید.

تیر/ Cancer

امروز از شما خواسته خواهد شد تا میان خوراک مغزتان و خوراک قلبتان انتخاب کنید؛ سعی کنید گزینه‌ای را که خوراک مغزتان است انتخاب کنید. در درازمدت، از تجربۀ یادگیری عایدی بیشتری خواهید داشت تا از خندیدن، یا گفتگویی دلبرانه یا علافی با یک دوست. امروز به دبنال خوشی لحظه‌ای نباشید، و بدانید که وقتی به مغزتان خوراک دهید، می‌توانید بسیار بیشتر از خوراکی که به قلبتان می‌دهید لذت ببرید.

مرداد / Leo

در فال روزانه شما آمده است که، وقتی دو شخصیت بزرگ امروز به تیپ‌وتاپ هم بزنند، می‌توانید آنجا از نزدیک شاهد هیاهو باشید! مشخص نیست که نبرد امروز شما را هم درگیر کند، اما در هر صورت، رویداد چشمگیری خواهد بود؛ و خوشبختانه آسیب درازمدتی هم پیش نخواهد آمد. خیلی از افراد در حال سرک کشیدن در چیز‌هایی هستند که متوجه نمی‌شوند، و سرنخ‌های گمشده دست شماست. پا پیش بگذارید و اطلاعاتی را که می‌دانید به آن نیاز دارند در اختیارشان قرار دهید. نگذارید که خودشان از شما بپرسند.

شهریور/ Virgo

آیا حالش را دارید که یک کوچولو روتین خود را خوشمزه کنید؟ امروز اگر احساس می‌کنید که شیوۀ معمول انجام کار‌ها به قدر کافی جذاب، موثر یا خوش نیست، قدرتش را دارد که قدری همش بزنید و راه متفاوتی برای انجام کار‌ها پیدا کنید. شما باید این برهه را زمان تجربی زندگیتان بدانید؛ کاویدن روش‌های تازۀ فکر کردن و عمل کردن همیشه بهترین نتایج را به همراه نمی‌آورد، اما این فرآیند بسیار روشنگر خواهد بود.

مهر/ Libra

افرادی که به شما می‌گویند که کشمکش هیچوقت نمی‌تواند مایۀ خوشگذرانی باشد، هنر مذاکره و مباحثه را درک نمی‌کنند. نیازی نیست که وقتی افراد با شما مخالفند یا کار‌هایی می‌کنند که شما موافقش نیستید، بترسید. اینکه به راه راست هدایتشان کنید می‌تواند لذتبخش باشد؛ بخصوص اگر این کار را به احترام گذاشتن به آن‌ها انجام داده و طوری با ایشان رفتار کنید که دوست دارید به خودتان رفتار شود. به اختلاف نظر‌ها به عنوان فرصت‌های یادگیری نگاه کنید؛ فرصتی برای شما و همینطور طرف مقابل.

آبان/ Scorpio

فال امروز شما از این قرار است: گاهی اوقات، خانۀ شما جای چندان شیرینی نیست، اما معنایش این نیست که باید از آن دور باشید. اگر احساس می‌کنید که قدمتان چندان روی چشم نیست، یا احساس می‌کنید که کشمکشی در حال شکل‌گیری در آنجاست، خودش دلیلی است که بیشتر در آن بمانید و سر دربیاورید که چه خبر است. عشق زیادی در خانۀ شما هست و چیز‌های زیادی هست که باید به زبان جاری شوند. احتمال زیادی وجود دارد که یک سومفاهمه دلیل همۀ این فشار‌ها باشد و یک گفتگوی سینه به سینه می‌تواند به راحتی آن را حل کند.

آذر/ Sagittarius

آذر ماهی‌ها، می‌گویند غریبه‌ها دوستانی هستند که هنوز ملاقاتشان نکرده‌ای، و در حالی که این حرف شاید معمولاً به نظر شما خام باشد، امروز کاملاً درست به نظر می‌رسد! شخصی که امروز ملاقات می‌کنید، می‌تواند به یک رفیق خیلی خوب تبدیل شود و برقراری ارتباط به شما بستگی دارد؛ فرصت را غنیمت بشمارید و گفتگویی را آغاز کنید. چطور این فرد را تشخیص خواهید داد؟ یک چیز واضح است، شما او را از روی طبع شوخیش خواهید شناخت، چرا خیلی شبیه به طبع شوخی خودتان است.

دی/ Capricorn

دی‌ماهی عزیز، امروز مملو از انرژی مثبت هستید تا جایی که ممکن است که حس اغراق‌شده‌ای نسبت به اینکه واقعاً چه کاری از شما برمی‌آید داشته باشید؛ اما این یک چیز بسیار خوب است! الان وقت عالی‌ایست تا سعی کنید تا خارق‌العاده‌ترین نقشۀ خود را پیش ببرید؛ در هر روز دیگری ممکن است اجازه دهید تا واقعیت یا مسائل عملی کسالت‌آور شما را متقاعد کنند که نشدنی است. اما شما امروز در مقابل این تفکر فسرده ایمن هستید و باید مایل باشید تا هر چیزی را با تمام قدرت امتحان کنید.

بهمن/ Aquarius‌
 
ای متولد دلو، وقتی کسی بپرسد که الهام‌بخش شما کیست، می‌دانی که چه جوابی بدهی؟ همانطور که هر کسی نیاز به همنشین دارد، هر کسی نیاز به یک قهرمان شخصی دارد. اگر برای خودتان قهرمان ندارید، امروز یکی (یا چندتا) پیدا کنید. آنلاین به دنبال متخصصان در زمینه‌های مورد علاقۀتان بگردید؛ سرآشپز شناخته‌شدۀ جهانی، یا ستارۀ ورزشی یا غول مالی‌ای را که در آنچه شما می‌خواهید به تعالی رسیده پیدا کنید. بگذار مسیر زندگی این افراد به شما کمک کند تا مسیر خودتان بسوی موفقیت را طرح بزنید.

اسفند/ Pisces

ممکن است حس کنید که امروز یکی از سرگرم‌کننده‌ترین خوابهایتان را زندگی می‌کنید، چرا که در هر قدم با تصادف‌های عجیب و چرخش‌های غریب سرنوشت، مواجه خواهید شد. امروز هر چه بیشتر اینور و آنور بروید، هیجان بیشتری تجربه خواهید کرد! از این رو روز خوبی است تا با دوستان یا مشتریان تماس بگیرید، با کسانی که دوستشان دارید ملاقات کنید، یا کلی خرده‌کار را انجام دهید. اینکه مرتب محیط عوض کنید، انرژی‌تان را زیاد و رفتارتان را آفتابی نگاه خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه