نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۲۴ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۵۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۷۴ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان فروخته شد. برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۶ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۳۹۰  تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۵۹۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۷۰۳
بازدید : ۴۹۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با تغییر قابل توجه، در حال حاضر روی سطح ۱۷۹۰ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افت قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۳ دهم درصد تا ۱.۷۴ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۲۴ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۵۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۷۴ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۸۰ تومان و ۴ میلیون و ۳۶۵ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۹۳ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۵۷ صدم درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۱۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۱.۵۲ درصدی به یک میلیون و ۱۳۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۶ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۳۹۰  تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۵۹۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۲۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با تغییر اندک نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۱۷۰ و ۲۴ هزار و ۶۷۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۴۳۰ فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۹۳۰ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۷۲۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۰ تومان و ۳ هزار و ۷۰۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۱۰۰ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین