نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۴۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۷۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۱۱۲۵
بازدید : ۴۵۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۳۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمتی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۷۸ دهم درصد تا ۱.۴۱ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۴۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۰۱ درصد کاهش به چهار میلیون و ۶۳۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۹۳ درصدی به یک میلیون و ۶۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۲۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۴۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۷۹۴ تومان و ۲۴ هزار و ۳۰۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۷۴۴ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۱۵۵ تومان خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۴۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۸۰ تومان و ۳ هزار و ۳۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد
.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین