قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۹ هزار و ۱۸۲ دلار معادل یک میلیارد و ۵۵۹ میلیون و ۲۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۹۲۲ دلار رسیده که معادل ۵۰ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۷ سنت معادل ۱۵ هزار و ۱۷۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۳۴۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۰۶ دلار معادل ۸ میلیون و ۸۱ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۱۳۱
بازدید : ۵۹۱۰
۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۹ هزار و ۱۸۲ دلار معادل یک میلیارد و ۵۵۹ میلیون و ۲۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۹۲۲ دلار رسیده که معادل ۵۰ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۷ سنت معادل ۱۵ هزار و ۱۷۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۳۴۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۰۶ دلار معادل ۸ میلیون و ۸۱ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۸۳۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۶۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۴۷ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۲۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۳ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۵۴ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۲۸۵ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۲۸۵ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۵۷ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۸ میلیارد و ۶۹۵ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۰ میلیارد و ۶۳۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:20

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

59.182 

یک میلیارد و 559 میلیون و 26 هزارتومان 

اتریوم

1922

50 میلیون و 653 هزارتومان

بایننس

306

8 میلیون و 81 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 344 تومان

ریپل

 0.574

15 هزار و 173 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین