قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۸ هزار و ۳۱۳ دلار معادل یک میلیارد و ۴۹۹ میلیون و ۷۹۸ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۴۳ دلار رسیده که معادل ۵۲ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۰ سنت معادل ۱۵ هزار و ۴۹۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۷۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۳۶ دلار معادل ۸ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۲۱۰
بازدید : ۳۷۵۵
۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۸ هزار و ۳۱۳ دلار معادل یک میلیارد و ۴۹۹ میلیون و ۷۹۸ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۴۳ دلار رسیده که معادل ۵۲ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۰ سنت معادل ۱۵ هزار و ۴۹۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۷۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۳۶ دلار معادل ۸ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۶۲ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۴۲ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۴۴ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۳۵ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۳۸ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۷۷ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۲۵ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۲۵ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۶۴ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۲ میلیارد و ۳۰۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۳ میلیارد و ۶۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:00

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

58.313 

یک میلیارد و 499 میلیون و 798 هزارتومان 

اتریوم

2043

52 میلیون و 548 هزارتومان

بایننس

336

8 میلیون و 655 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 978 تومان

ریپل

 0.602

15 هزار و 492 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز

سه نوشیدنی ساده برای کاهش وزن!
خواص قهوه، آب خنک و چای سبز را بشناسید

سه نوشیدنی ساده برای کاهش وزن!

خواندنی‌ها
دشمن بیماری‌های قلبی
چرا باید آجیل عید بخوریم؟

دشمن بیماری‌های قلبی

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات پشت و کاهش درد
چگونه درد پشت را با ورزش آرام کنیم؟

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات پشت و کاهش درد

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز