هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۵

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۵

امروز ۲۵ فروردین ماه با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران در اغلب مناطق کشور رگبار و رعد وبرق، وزش باد شدید موقتی و احتمال پدیده تگرگ در مناطق مستعد پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۲۶۴۹
بازدید : ۴۹۲۷
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
فرادید| بر اساس آخرین گزارش سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰، در استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، یزد، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، فراس، بوشهر، ارتفاعات شمال هرمزگان، جنوب چهار محال و بختیار، کهکیلویه و بویر احمد، جنوب و شرق اصفهان، به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر‌های همرفتی همراه با رگبار و رعد وبرق، وزش باد شدید موقتی و احتمال پدیده تگرگ در مناطق مستعد پیش بینی می‌شود.

در غرب و جنوب ارتفاعات البرز نیزبارش پراکنده رخ می‌دهد و در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های جنوبی البرز سرعت باد افزایش خواهد یافت و در پاره‌ای از مناطق باد شدید موقتی دور از انتظار نیست.

به گزارش فرادید؛ شدت بارش امروز در شمال شرق سمنان، شرق خراسان جنوبی، جنوب یزد، بخش‌های مرکزی و شمالی کرمان و فارس، جنوب اصفهان، شرق کهکیلویه و بویر احمد خواهد بود.

پنج شنبه در بیشتر مناطق استان‌های واقع در نیمه شرقی کشور، ابرناکی و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم داشت. شدت بارش در این روز در نیمه شمالی خراسان رضوی و ارتفاعات کرمان است.

جمعه و شنبه در سواحل دریای خزر بارش پراکنده و دراستان‌های واقع در شمال شرق، شرق و جنوب شرق رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

از پنجشنبه تا شنبه خلیج فارس، تنگه هرمز، و روز‌های جمعه و شنبه دریای عمان مواج است.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین