نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۱۲۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۷ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۶۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۳۵۳
بازدید : ۱۳۶۹
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۹۰۵ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۳۲ تا ۱.۶۵ درصدی را تجربه کردند. در مقابل بخشی هم با افت قیمت روبرو شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۷ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۶۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون تومان و ۳ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۴۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۴۱ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۰۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۵۱ درصدی به یک میلیون و ۸۵ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۱۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۳۱۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۷۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۸ هزار و ۹۷۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۴۰۴ تومان و ۲۲ هزار و ۹۴۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۲۵۷ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۶۹۸ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۷۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۵۰ تومان و ۲ هزار و ۷۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۹۳۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۶۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!
زندان برای زوج‌های در آستانه طلاق

راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!

اسرار خانه‌های هیتلر
از صحنه‌های خودکشی تا اقدام به ترور

اسرار خانه‌های هیتلر

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی
چرا قلب یکباره می‌ایستد؟

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی