قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۱۵

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۱۵

قیمت بیت کوین امروز ۱۵ دی ماه با ۰.۳۷ درصد افزایش نرخ به ۴۶۳۵۱ دلار معادل ۱۳۵۸۸۹۵۴۴۲ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۲۳۸۰
بازدید : ۷۷۴۵
۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۹

فرادید| بیت کوین همچنان در کانال ۴۶ هزار دلار معامله می‌شود. امروز ۱۵ دی ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ناچیز ۰.۳۷ درصد به ۴۶۳۵۱ دلار معادل ۱۳۵۸۸۹۵۴۴۲ تومان رسید.

قیمت بیت کوین روز ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) به طور ناگهانی افزایش یافت، ولی طی چند ساعت با ۳۰۰۰ دلار کاهش به زیر ۴۶۰۰۰ دلار رسید.

بیت کوین سال نو را با وضعیت مثبت‌تری آغاز کرد و در دو نوبت مجزا به ۴۸۰۰۰ دلار رسید. هرچند، نتوانست این خط را بشکند و با ریجکت شدن در این سطح به ۴۷۰۰۰ دلار رسید و همانطور که دیروز گزارش شد، برای مدتی در همین منطقه باقی ماند.

از آن زمان، خرس‌ها کنترل بازار را در دست گرفته و دوباره قیمت را به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۴۵۸۰۰ دلار رساندند. در حال حاضر، بیت کوین موفق شده است تراز ۴۶۰۰۰ دلار را پس بگیرد، ولی در مقیاس روزانه همچنان در منطقه قرمز است.

به گزارش فرادید؛ در نتیجه این تحولات، ارزش بازار این دارایی زیر ۹۰۰ میلیارد دلار باقی مانده است. برخی از تحلیل‌گران، افزایش شاخص دلار آمریکا در کاهش قیمت بیت کوین بی‌تاثیر نمی‌دانند.

کارشناسان عقیده دارند اگر ۴۶ هزار دلار از دست برود احتمالا تا ۴۳ هزار دلار ریزش داریم. اگر بیت کوین نتواند بالاتر از ۴۷۰۰۰ دلار را بازیابی کند، می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری نزدیک به منطقه ۴۶۰۰۰ دلاری است. اولین حمایت اصلی نزدیک به ۴۵۸۰۰ دلار است.

سقوط نزولی به زیر سطح ۴۵۸۰۰ دلار می‌تواند قیمت را بیشتر پایین بیاورد. در مورد ذکر شده، قیمت ممکن است در جلسات آینده به سطح ۴۳۵۰۰ دلار کاهش یابد.

آنتونی پمپلیانو، بنیانگذارشرکت دیجیتال مورگان در مصاحبه با CNBC در رابطه با بازار رمزارز‌ها گفت: نرخ بهره در سال ۲۰۲۲ می‌تواند تاثیر متفاوتی بر قیمت بیت‌کوین داشته باشد و یک شاخص شگفت‌انگیز را رقم بزند.

بیت‌کوین آنقدر گران قیمت شده که دیگر مردم عادی به خرید این ارز دیجیتال علاقه نشان نمی‌دهند و شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران نهادی بیت‌کوین می‌خرند و این موضوع باعث شده تا کارشناسان پیش‌بینی کنند سقوط بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ زیاد محتمل نباشد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه