قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۱/۰۲/۰۸

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۱/۰۲/۰۸

قیمت بیت کوین امروز ۸ اردیبهشت با ۲.۴۶ درصد افزایش نرخ به ۳۹,۱۶۷ دلار معادل ۱,۱۱۵,۲۴۱,۱۵۸ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۶۲۷۸
بازدید : ۲۵۹
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳

فرادید| بیت کوین در بازگشت به کانال ۴۰ هزار دلار همچنان ناکام مانده است. امروز ۸ اردیبهشت قیمت بیت کوین با افزایش ۲.۴۶ درصد به ۳۹,۱۶۷ دلار معادل ۱,۱۱۵,۲۴۱,۱۵۸ تومان رسید.

بیت کوین (BTC) طی دو هفته گذشته در یک روند نزولی باقی مانده است، به طوری که معامله گران همچنان منتظر هستند شاهد حرکتی قاطع بالاتر یا پایین‌تر از سطح ۴۰,۰۰۰ دلار باشند. ارزش بازار رمزارز اول بازار نیز امروز تا ۷۳۶.۹۸ میلیارد دلار کاهش یافته است.

سهام فناوری در ایالات متحده یکی از دارایی‌ها بودند که در روز گذشته به شدت تحت فشار قرار گرفتند. این عقب نشینی با افت شدید قیمت رمزارز‌ها همراه شد. دارایی‌های پر ریسک به دلیل موضع تند فدرال رزرو ایالات متحده در راستای مهار نرخ تورم، خطرناک‌تر می‌شوند.

به گزارش فرادید؛ بیت کوین به دنبال خبر خریداری توییتر توسط آقای ماسک، تا سقف قیمت ۴۰,۵۰۰ دلاری افزایش یافت، اما خرس‌ها برنامه‌های دیگری داشتند و موفق شدند قیمت بیت کوین به کف ۳۷,۸۸۴ دلاری برسانند.

اکثر تحلیلگران بر این باور هستند که بیت کوین برای حرکات قیمتی بی ثبات آماده می‌شود، ولی جهت این حرکت نامشخص است. برخی از شاخص‌ها نشان می‌دهند که ممکن است به زودی شاهد شکست قیمت باشیم، در حالی که برخی دیگر به جهش کوتاه مدت قیمت اشاره می‌کنند.

مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بیتمکس پیش بینی کرده قیمت بیت کوین به ۳۰ هزار دلار و قیمت اتریوم به ۲۵۰۰ دلار خواهد رسید.

هر کس از بازار پیش‌بینی خود را دارد، اما به نظر می‌رسد فعلا صعود بازار زیاد محتمل نیست. زمانی می‌توانیم بگوییم بازار صعود می‌کند که بیت‌کوین بتواند از مقاومت‌های خود عبور کند.

البته برای جلوگیری از ریزش بیشتر بیت‌کوین باید به کانال ۴۰ هزار دلار بازگردد. در غیر این صورت دوباره نواحی حمایتی کانال ۳۰ هزار دلار از دست می‌رود و بیت‌کوین بیشتر ریزش می‌کند. در حال حاضر، بازار آپشن‌های بیت کوین، با احتمال ۶۰ درصد برای قیمت بالای ۳۶,۰۰۰ دلار در ماه می (اردیبهشت و خرداد) معامله می‌شود.

مهم‌ترین حمایت بیت‌کوین محدوده ۳۷ هزار دلار است. اگر این محدوده از دست برود احتمالا بیت‌کوین تا ۳۴ هزار دلار ریزش می‌کند. اگر محدوده ۳۴ هزار دلار از دست برود احتمالا ریزش تا ۳۰ هزار دلار ادامه دارد. برخی از کارشناسان بیت‌کوین ۲۷ هزار دلاری را محتمل می‌بینند و از دست روند نواحی حمایتی می‌تواند باعث ریزش بیت‌کوین شود.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه