قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

قیمت بیت کوین امروز ۲۵ تیرماه با ۱.۵۵ درصد افزایش نرخ به ۲۰,۷۱۱ دلار معادل ۶۶۷,۴۰۱,۶۱۹ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۸۷۰۱
بازدید : ۳۴۵
۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۴

فرادید| بیت کوین بار دیگر به کانال ۲۰ هزار دلار بازگشت. امروز ۲۵ تیرماه قیمت بیت کوین با افزایش ۱.۵۵ درصد به ۲۰,۷۱۱ دلار معادل ۶۶۷,۴۰۱,۶۱۹ تومان رسید.

پس از اینکه کریستوفر والر (Christopher Waller)، عضو شورای حکام فدرال رزرو با حمایت از افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره در ماه جولای (تیر و مرداد) نگرانی‌های ناشی از افزایش ۱۰۰ واحدی برای مبارزه با تورم را کاهش داد، بیت کوین در معاملات روز پنجشنبه افزایش یافت.

در حال حاضر بیت‌کوین در کانال صعودی خود پیرو گزارش‌های روز‌های قبل همچنان قرار دارد و پس از افت شدید قیمتی به دنبال انتشار خبر تورم در آمریکا با یک افت شدید قیمت همراه شد و در تایم ۴ ساعتی تا حدود ۱۸,۹۲۰ دلار نیز پایین آمد سپس با یک حرکت جهشی، جایگاه ۲۰ هزار دلاری خود را پس گرفت و همچنان در این کانال در حال حرکت است.

به گزارش فرادید؛ گفتنی است همچنان دیدگاه حاکم بر بازار انتظار رشد بالایی را در قیمت بیت‌کوین ندارد و برای صعود قیمت نیازمند گرفتن تاییدیه‌های بیشتری هستیم.

باید دید که آیا در روز‌های آینده با جدی‌تر شدن اخبار رکود در آمریکا، شرایط در بازار رمزارز‌ها به چه سمتی میرود. هنوز به عقیده بسیاری از تحلیلگران شرایط برای تصمیم گیری درباره آینده بیت‌کوین زود است و باید صبر کرد تا شرایط حاکم بر بازار نیز مساعدتر شود.

به طور کلی انتشار اخبار مربوط به تورم و بالاتر رفتن آن نسبت به انتظارات بازار و تحلیلگران، میتواند موجب عرضه‌های سنگینی بر شاخص‌های سهامی و بیت‌کوین شود.

اما در حال حاضر، بیت کوین با جهش ۲.۶۵ درصدی در تایم فریم روزانه با قیمت ۲۰,۶۴۳ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن به ۳۹۳.۵۴ میلیارد دلار رسیده است.

به گفته لوران کسیس، رئیس Hashdex اروپا در صورتی که مسیر نقدینگی‌های کوتاه مدت به سمت بازار رمز ارز‌ها تداوم داشته باشد، بیت‌کوین می‌تواند صعود بالای ۲۱ هزار دلار را در کوتاه‌مدت بیازماید.

او افزود با این حال محافظه‌کاری میان سرمایه گذاران باقی می‌ماند، زیرا انتشارهرگونه اخبار منفی، بیت کوین را بیشترتحت فشار قرارداده و به زیر مرز ۲۰ هزار دلاری می‌کشاند.

قیمت بیت کوین

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه