پس از اجرای زنده در «کرمانشاه» و «تهران»

«محسن یگانه» به «استرالیا» سفر می‌کند

تور کنسرت‌های «محسن یگانه» در کشور «استرالیا» برگزار خواهد شد. این خواننده با ارکستری نه نفره در سه شهر بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه روی صحنه می‌رود.
کد خبر: ۱۱۰۴۳
بازدید : ۱۱۸۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶

«محسن یگانه» به «استرالیا» سفر می‌کند

تور کنسرت‌های «محسن یگانه» در کشور «استرالیا» برگزار خواهد شد. این خواننده با ارکستری نه نفره در سه شهر بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه روی صحنه می‌رود.

به گزارش موسیقی ما، او اولین کنسرتش را روز بیست و هفت فوریه برابر با شنبه هشتم اسفند در شهر «سیدنی» روی صحنه می‌برد. یگانه سپس به «پرث»(perth) سفر می‌کند و دومین کنسرت او روز سوم مارچ برابر با پنجشنبه سیزده اسفند در این شهر برگزار می‌شود. آخرین مقصد او هم شهر «ملبورن» خواهد بود. محسن یگانه و گروهش روز پنجم مارچ 2016 برابر با جمعه چهاردهم اسفند‌ماه به دیدار ایرانیان این شهر خواهند رفت.

محسن یگانه در این تور ارکستری نه نفره به رهبری «علی ثابت» را همراه خودش دارد و قرار است که منتخبی از قطعه‌های آلبوم‌های «نفس‌های بی‌هدف»، «رگ خواب»، «حباب» و «نگاه من» را اجرا کند. همچنین تک قطعات او هم در اجراهای این تور شنیده خواهد شد. خواننده قطعه «سکوت» در حالی به سرزمین کانگوروها سفر می‌کند که تا پایان بهمن دو کنسرت در کرمانشاه و تهران خواهد داشت.

او ابتدا طی روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم بهمن در تالار انتظار شهر کرمانشاه روی صحنه می‌رود و با مخاطبانش دیدار می‌کند. نکته حائز اهمیت کنسرت یگانه در خطه بیستون این است که بلیت‌های چهار سانس اجرای او با استقبال خوب مخاطبانش هم اکنون به پایان رسیده است. تا لحظه نگارش این خبر هم خبری از تمدید کنسرت فوق از سوی برگزارکنندگانش مطرح نشده است.

اجرای بعدی یگانه در تهران خواهد بود. او در چارچوب جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر روی صحنه می‌رود و بلیت‌های این برنامه از طریق سامانه www.84200.ir قابل تهیه است. سانس اول سالن میلاد نمایشگاه‌ بین‌المللی پایتخت در تاریخ بیست و هشت بهمن به اجرای او اختصاص دارد.

محسن یگانه طی سال‌های اخیر پای ثابت اجراهای جشنواره موسیقی فجر بوده و امسال هم همانند سال گذشته فقط یک سانس به کنسرت او در جدول اجراها اختصاص داده شده و سانس دوم 28 بهمن در اختیار «احسان خواجه‌امیری» است. نکته جالب این است که در جشنواره سال گذشته هم اجراهای یگانه و خواجه‌امیری در یک روز بود.

از سوی دیگر محسن یگانه این روزها مراحل پایانی تولید یک تک قطعه جدید را پشت سر می‌گذارد. هنوز جزئیات این اثر رسما از سوی او عنوان نشده است. ولی شنیده‌های حکایت از آن دارد که احتمالا «بهت قول میدم» عنوان اولین تک قطعه محسن یگانه پس از آلبوم «نگاه من» باشد. طی روزهای آینده این اثر  منتشر خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه