bato-adv

قیمت بیت کوین امروز ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین امروز ۱۴ آبان ماه با ۵.۱۹ درصد افزایش نرخ به ۲۱,۳۲۳ دلار معادل ۷۵۱,۱۸۷۹,۶۷ تومان رسید.
کد خبر: ۱۱۲۸۴۹
بازدید : ۳۲۵
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۰

فرادید| بیت کوین پرواز کرد و وارد کانال ۲۱ هزار دلار شد. امروز ۱۴ آبان ماه قیمت بیت کوین با افزایش ۵.۱۹ درصد به ۲۱,۳۲۳ دلار معادل ۷۵۱,۱۸۷,۹۶۷ تومان رسید.

در ادامه حجم کلی بازار دیفای ۵.۶۷ میلیارد دلار است که ۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد. کل حجم استیبل‌کوین‌ها در سطح ۷۲ میلیارد دلار قرار دارد که ۹۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل شامل می‌شود.

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در بازار کریپتو مدت‌ها است بر سر این موضوع اختلاف نظر دارند که آیا قیمت بیت کوین به کف بازار نزولی خود رسیده است یا خیر.

رسیدن بیت کوین به کف بازار نزولی بسیار با اهمیت است. رسیدن به کف بازار نزولی به این معنی است که قیمت بیت کوین قرار نیست بیش از این کاهش یابد. به عبارت دیگر، پس از رسیدن قیمت به کف بازار نزولی، شاهد بازگشت روند و آغاز دوره‌ی صعودی در بازار خواهیم بود.

اگر قیمت بیت کوین به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ هفته‌ای برسد، می‌توان ادعا کرد قیمت بیت کوین به کف بازار نزولی رسیده و بازار کریپتو در هفته‌های آینده روند صعودی تازه‌ای را آغاز خواهد کرد. البته، زمانی می‌توان با اطمینان در این مورد صحبت کرد که خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ هفته‌ای بیت کوین از میانگین متحرک نمایی ۵۰ هفته‌ای عبور کرده و به بالای آن برود.

از طرف دیگر شرکت تحلیلی گلسنود طی گزارشی در ۳۱ اکتبر، کف قیمت چرخه‌ی کنونی بازار بیت‌کوین را با چرخه‌های بازار‌های نزولی قبلی مقایسه کرد. بیت کوین احتمالا هنوز به کف قیمت بازار نزولی دست نیافته است. به علاوه، عوامل بنیادین بازار از جمله تنش‌های سیاسی و درگیری‌ها، مشکلات ناشی از همه‌گیری کرونا، و تورم کماکان پابرجا هستند. به این ترتیب، احتمال بازگشت قیمت بیت کوین به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار وجود دارد.

با این حال، از آنجایی که MACD و RSI هنوز در منطقه فروش قرار دارند، سرمایه‌گذاران باید همچنان منتظر اصلاحات نزولی بیشتر قیمت باشند. البته بیت‌کوین همچنان در سطح ۲۰,۰۰۰ دلار حمایت اصلی خود را دارد. در مقابل شکست این حمایت می‌تواند در را برای فروش بیشتر تا سطوح ۱۹,۷۰۰ دلار یا ۱۹,۴۰۰ دلار باز کند.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv