bato-adv

(تصاویر) تی-مد؛ عجیب‌ترین خودروی چینی!

از همان ابتدای معرفی تی-مد، آن را رقیب سایبرتراک تسلا معرفی کرده اند که البته این رقابت نه به دلیل شباهت بلکه به خاطر ظاهر متفاوت این دو محصول است.
کد خبر: ۱۱۷۹۵۴
بازدید : ۹۵۴۳
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۶

آی‌ای تی اتومبیل تکنولوژی (IAT Automobile Technology) نام یک استارت آپ چینی است که اخیرا از پیکاپ عجیب و غریب الکتریکی با نام تی-مد (T-Mad) رونمایی کرده است. این خودرو مفهومی قرار است در بیستمین دوره نمایشگاه خودروی گوانگژو یا همان گوانگژو اتو شو به نمایش گذاشته شود.

رسانه‌های خودرویی از همان ابتدای معرفی تی-مد، آن را رقیب سایبرتراک تسلا معرفی کرده اند که البته این رقابت نه به دلیل شباهت بلکه به خاطر ظاهر متفاوت این دو محصول است. پیکاپ تی-مد برابر با ۵۸۷۸ میلیمتر در طول توسعه یافته و فاصله بین محور‌های آن نیز ۳۶۲۲ میلیمتر است. این اعداد حکایت از اندام درشت وانت مذکور دارند. براساس اظهارات مقامات IAT، نسخه خط تولید تی-مد در تریم پایه دارای برد حرکتی ۸۰۰ کیلومتر است و در تریم بالاتر این شاخص به ۱۰۰۰ کیلومتر می‌رسد.

در قسمت دماغه پیکاپ تی-مد از هدلایت تمام ال ئی دی و سپر بزرگ پلاستیکی استفاده شده است. درب‌های عقب در حالت خودکشی باز می‌شوند که این ویژگی خبر از کابین لوکس آن می‌دهد. جانمایی صندلی‌ها نیز در نوع خود جالب است، زیرا راننده در قسمت وسط قرار دارد و در ردیف دوم ۲ صندلی تفکیک شده و در ردیف سوم یک صندلی عریض‌تر یا نیمکتی قرار گرفته است.

صندلی‌ها قابلیت گردش روی پایه دارند که می‌توان فضای داخل کابین را به اتاق کنفرانس تبدیل کرد. همچنین امکان حذف دو ردیف صندلی نیز برای ایجاد فضای بار مسقف وجود دارد. اطلاعات بیشتری از این خودرو در دسترس نیست.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv