ماجرای ازدواج امیرحسین صدیق با حضور مرضیه برومند

Faradeed

ماجرای ازدواج امیرحسین صدیق با حضور مرضیه برومند

امیرحسین صدیق، بازیگر نقش آقای پدر زی زی گولو چند روز پیش ازدواج کرد. او با انتشار عکسی T. ازدواجش را در اینستاگرام اعلام کرد. مرضیه برومند هم ازدواجش را به او و همسرش تبریک گفته است.
کد خبر: ۶۷۳۴۶
بازدید : ۴۵۹۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
فرادید| امیرحسین صدیق، بازیگر محبوب آقای پدر زی زی گولو با انتشار عکسی از حلقه ازدواجش در اینستاگرام اعلام کرد که ازدواج کرده است. امیرحسین صدیق از بازیگران باسابقه تلویزیون، سینما و تئاتر است.
 
آقای پدر زی زی گولو ازدواج کرد/کامل نیست
عکسی که امیرحسین صدیق در اینستاگرام منتشر کرده و خبر ازدواجش را داده است

حضور مرضیه برومند در مراسم عقد امیرحسین صدیق
امیرحسین صدیق در طول سال‌های بازیگری اش بیشتر در کار‌های مرضیه برومند درخشیده و همچنان ارتباط نزدیکی با وی دارد.

مرضیه برومند در مراسم عقد امیرحسین صدیق حاضر بوده و با انتشار عکسی از خودش و تازه عروس و داماد، ازدواج آن‌ها را تبریک گفت. خانم برومند زیر این عکس نوشت: «امروز به میمنت و مبارکی، عقدکنون امیرحسین عزیزم بود با یه دختر نازنین به نام باران، ببینین چقدر به هم میان».
 
آقای پدر زی زی گولو ازدواج کرد/کامل نیست
عکسی که مرضیه برومند در کنار امیرحسین صدیق و همسرش منتشر کرده است
 
امیرحسین صدیق، بازیگر ۴۷ ساله سینما و تلویزیون و متولد شهر نیشابور است. او چند روز پیش با باران خوش اندام، شاعر و ترانه سرا ازدواج کرد. امیرحسین صدیق قبلا برخی از اشعار این شاعر را به صورت دکلمه خوانده بود.

فراز و نشیب‌های امیرحسین صدیق در بازیگری
امیرحسین صدیق در ۲۲ سالگی برای بسیاری از ایرانی‌ها با بازی در نقش آقای پدر زی زی گولو به کارگردانی مرضیه برومند شناخته شد. با وجود گذشت سال‌ها از آن سریال همچنان اسم امیرحسین صدیق با نقش آقای پدر تداعی می‌شود. این بازیگر بعد از این کار هم در سینما و هم در تلویزیون فعالیت کرده است.

امیرحسین صدیق در آثار سینمایی مانند خالتور، بیست و یک روز بعد، نوک برج، بیداری و میم مثل مادر بازی کرده است. البته بخش زیادی از کارنامه بازیگری امیرحسین صدیق در تلویزیون و در سریال‌هایی مانند معمای شاه، عصر پاییزی، دردسر‌های عظیم و از این دست بوده است.

امیرحسین صدیق غیر از زی زی گولو در بسیاری از کار‌های تلویزیونی و سینمایی مرضیه برومند مانند مربای شیرین، آب پریا، همه بچه‌های من و کتاب‌فروشی هدهد به عنوان بازیگر حضور داشته است.

این بازیگر در تئاتر هم به صورت جدی فعالیت داشته است. او چند سال پیش در تئاتری به نام «پیروزی در شیکاگو» به کارگردانی داود رشیدی بازی کرد.
 


سبک زندگی متفاوت امیرحسین صدیق و کوچ به روستا
امیرحسین صدیق چند سال قبل خانه‌ای در یکی از روستا‌های اطراف تهران ساخت و با مادرش در آن جا ساکن شدند. این بازیگر در مصاحبه‌ای گفته وقتی که ۳۰ ساله اش شده تصمیم گرفته در ۴۰ سالگی خود دیگر در تهران زندگی نکند. به همین دلیل با هزار زحمت خانه‌ای در یک روستا ساخته و  با مادرش به آن جا کوچیده است.
 
آقای پدر زی زی گولو ازدواج کرد/کامل نیست
امیرحسین صدیق در کنار مادرش

امیرحسن صدیق که از ترافیک، آلودگی و شلوغی تهران به روستا پناه برده، بخش مهمی از دل مشغولی اش در آن جا مجسمه سازی، نقاشی و ادبیات بوده است. او و حمید جبلی با یکی دیگر از دوستانش هر هفته دور هم جمع می‌شوند و کار مجسمه سازی می‌کنند.

حضور امیرحسین صدیق در فرمول یک و حاشیه هایش
امیرحسین صدیق که یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه بوده مدتی قبل با حضور در برنامه فرمول یک حاشیه ساز شد. یکی از جنجال انگیزترین بخش مصاحبه امیرحسین صدیق با علی ضیاء مربوط به اظهارنظر درباره احمد پورمخبر بود.

امیرحسین صدیق به علی ضیاء گفت به عنوان بازیگر برای خودش و شغلش احترام قائل است. به نظر این بازیگر، هنرمندان سینما و تلویزیون موظفند که سطح سلیقه مردم را بالا ببرند، اما اخیرا برخی از کار‌ها بسیار سخیف شده است. صدیق اضافه کرد با ورود بعضی‌ها مانند احمد پورمخبر در آثار تلویزیونی و سینمایی، این روند آغاز شده است.

امیرحسین صدیق در ادامه مصاحبه با علی ضیاء هم اشاره کرده بود که اگر احمد پورمخبر در کاری حضور داشته باشد او در آن کار بازی نمی‌کند. این اظهار نظر صدیق با حاشیه های زیادی هم روبرو شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه