فال روزانه 4 اسفند

فال روزانه 4 اسفند

کد خبر: ۶۸۱۶۸
بازدید : ۷۲۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
فروردین / Aries

آمادۀ بهتر شدن چشم‌انداز و افزایش انرژی خودتان باشید؛ راهی شما در حال حاضر در آن هستید، برای چند هفته‌ای حرکت آسان و روانی پیش پایتان خواهد گذاشت. این امر شرایط را برای استارت زدن یک ماجراجویی جدید یا پروژۀ کاری فراهم می‌کند. با هر جدل یا محکمه‌ای مواجه شوید، ناشی از شخص است، بنابراین یاد بگیرید که چه زمانی (و چطور) خودتان را از آدم‌های روی اعصاب دور کنید و در امان خواهید بود. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید به خودتان اتکا داشته باشید.

اردیبهشت/ Taurus

با وجود چیز‌هایی که برخی مردم می‌گوید، جسور بودن به معنای گستاخ بودن نیست و از اینکه امروز قدری جسور باشید نترسید. اینکه همیشه سرسخت باشید برایتان متحدان زیادی به همراه نمی‌آورد، اما اگر ذات پرجرئت خود را هر از گاهی رو کنید، وقتی که بهترین نتیجه را داشته باشد، مورد احترام خواهید بود. در یک شرایط کاری، خطر این وجود دارد که به شما به چشم بله‌قربان‌گو نگاه کنند. برخی به ویژگی قابل اتکا بودن شدن، به این چشم نگاه می‌کنند که انگار وظیفۀ شماست. برایشان شفاف کنید که دستور کار خودتان را دنبال می‌کنید.

خرداد/ Gemini

طبق فال امروز شما، بسیاری از افراد در اطراف شما بیش از حد متوجه رسیدن به نتیجه در پروژه‌های جنبی خود هستند؛ آنقدر که ممکن است از مسئولیت‌های خود در دیگر زمینه‌ها که با شما مرتبط است بزنند. در نتیجه اگر احساس می‌کنید که از شما غفلت می‌کنند، امروز روزی است که باید دهان باز کنید و اجازه بدهید بدانند که بخشی از زمانشان نیاز دارید. احساس نکنید که چیزی که می‌خواهید بگویید مهم نیست. این برای شما مهم است و مهم همین است.

تیر/ Cancer

چیز‌های قدیمی و آدم‌های سن‌وسال دار امروز قدری مهمتر به نظر می‌رسند. به این خاطر که دارید یاد می‌گیرید که قدر دستاورد استمرار ورزیدن و ارزش چیز‌هایی که از آزمون زمان پیروز بیرون می‌آیند را درک کنید. چیزی خلق کنید که معنایش فرایش از زمان حضور شما در این کرۀ خاکی باشد. درختی بکارید، به خیریه کمک کنید یا به کودکی درسی از زندگی بیاموزید. چیز‌هایی که امروز انجام می‌دهید می‌توانند به شکل دادن آینده کمک کنند، چه به این امر واقف باشید، چه نه.

مرداد / Leo

دو جنبۀ زندگی شما - عمومی و خصوصی - باید امروز از هم جدا نگاه داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که مرزشان سیاه است نه خاکستری. حواستان به کسانی که می‌خواهند این دو را قاطی کنید باشد؛ ممکن است انگیزه‌های چندان شریفی در ذهن نداشته باشند. اگر دعوتی را مودبانه رد کنید، می‌توانید خود را از قرار گرفتن از شرایطی ناخوشایند (و احتمالاً منفی) حفظ کنید. در حال حاضر، باید خود حقیقیتان در مقابل اشخاص جدید محافظت کنید. برای صمیمی شدن عجله نکنید.

شهریور/ Virgo

امروز انتظارات خود را بیخیال شوید. اگر ذهن خود را نسبت به هر امکانی و همه امکانی باز نگه دارید، بسیار پیشتر خواهید رفت. کسی که می‌خواهید ارتباطی عمیق‌تر برقرار کنید ممکن است در حال بدی باشد، کسل باشد یا اینکه حواسش پرت مسائل دیگری باشد. نمی‌توانید وضع ذهن او را کنترل کنید، پس فشار نیاورید، باید تا یک روز بهتر صبر کنید. خودتان را به این خاطر سرزنش نکنید. سرخوردگی‌هایی که امروز با آن‌ها مواجه می‌شوید، چیزی نیستند که بتوانید کاری در موردشان انجام دهید.

مهر/ Libra

امروز مفهوم حفظ کردن در ذهن شماست. شما علاقمند به آخرین مد‌ها و شیوه‌ها نیستید؛ در عوض به گذشته علاقه دارید. برای آنکه بیشترین بهره را از یک حالت متفکرانه ببرید، باید حواس خود را تغذیه کنید. به موسیقی کلاسیک گوش دهید، کتابی تاریخی را ورق بزنید، چند تکه لباس کلاسیک بخرید یا اینکه بروید سری به آلبوم‌های قدیمی خانوادگی بزنید. هر چه که شما را به یاد ارتباطتان با گذشته بیاندازد، تصویر بهتری از اینکه الان کجا هستید در اختیارتان می‌گذارد.

آبان/ Scorpio

در حال حاضر اطلاعات زیادی برای در میان گذاشتن دارید، بنابراین وظیفۀ امروز شما این است که کسی را برای در میان گذاشتن دانسته‌هایتان پیدا کنید. می‌توانید به این امر به چشم این که شخصی جدید را زیر پروبال خود بگیرید نگاه کنید. به کسی فکر کنید که در گذشته الهام‌بخش شما بوده، کسی که به شما کمک کرده بفهمید چه کاری از شما برمی‌آید. از رهنمود آنان استفاده کنید و تکنیکهایشان را در مورد شخصی باهاش سروکار دارید به کار ببندید.

آذر/ Sagittarius

چند روزی است که زیاد انرژی صرف نمی‌کند و با ذخیرۀ انرژی از سرعت آرام خود لذت می‌برید. اما امروز، باید موتورتان را کامل خاموش کنید؛ در صورت ممکن حتی باید از این کندتر پیش بروید. ایده‌های کوچکی در اطرافتان می‌چرخند و چنانچه کاملاً بی‌حرکت نباشید، ممکن است بدون دیدنشان از رویشان رد شوید. بگذارید دنیا کار خودش را بکند و شما بنشینید و تماشا کنید. چند چیز جالب جدید راجع به یک دوست قدیمی خواهید فهمید و از آرامش لذت خواهید برد.

دی/ Capricorn

فال روزانۀ شما از این قرار است: بالا و پایین انرژی شما در حال حاضر شدیداً غیرقابل پیش‌بینی است، در نتیجه خودتان را در حال حاضر به چیز‌هایی که نیاز به تلاش زیادی دارند یا از لحاظ جسمی بلندپروازانه‌اند متعهد نکنید. امروز روزی نیست که در باشگاه ثبت‌نام کنید، یا عضو تیم ورزشی شوید یا کوهنوردی سنگین کنید. اگر چنین کنید، ممکن است دقیقاً سر بزنگاه ببینید که بی‌انرژی هستید. در عوض سعی کنید فعالیت‌های آرامتری داشته باشید که هر وقت خواستید به خودتان استراحت دهید. ذهنتان فعال خواهد بود و می‌تواند به شما کمک کند تا متمرکز باشید.

بهمن/ Aquarius

امروز تلاش محکم شما را بسیار پیش خواهد برد، بنابراین حتی اگر قلبتان ۱۰۰ درصد با کاری نیست، فرقی نمی‌کند باز هم همۀ تلاشتان را بکنید. حداقل چیزی که ممکن است اتفاق بیافتد این است که به شما آفرین بگویند و همچنین ستایش کسی را که برایش اهمیت قائلید برخواهد انگیخت. بهترین نتیجه‌ای که می‌توانید به دست آورید این است که چیزی تازه یاد می‌گیرید. خودتان را از چیز‌هایی که مایۀ قدری ناراحتی است کنار نکشید.

اسفند/ Pisces‌

می‌گویند که عجله کار شیطان است، اما امروز تا جای لازم باید عجله کنید. اگر نقشه‌ای دارید، عملیش کنید. در حال حاضر به خاطر هیچکس و هیچ چیز نباید از سرعت خودتان کم کنید. اگر بقیه نمی‌توانند با شما همگام شوند، مشکل شما نیست. شما نمی‌توانید همیشه با اطرافیان هماهنگ باشید، و آن‌ها هم نمی‌خواهند که مسئول عقب ماندن شما بشیند؛ بنابراین نگران نباشید و با سرعت به پیش بتازید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه