bato-adv

(عکس) ماجرای اعلامیه فتوشاپیِ کشته‌ شدن علی دایی

برخی سایت‌های داخلی با انتشار این اعلامیه روزنامه جوان بار دیگر شایعه قتل وکشته شدن علی دایی را بر سر زبان‌ها انداخته اند. البته جالب است بدانید که آن‌ها در تیتر ادعای کشته شدن علی دایی را مطرح کرده اند، اما در متن آن‌ها خبری از جزئیات این شایعه نیست.
کد خبر: ۱۱۱۴۲۷
بازدید : ۲۲۶۴
۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲

فرادید| در طول ۲۴ ساعت گذشته اعلامیه‌ای در رابطه با کشته شدن علی دایی در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اعلامیه‌ای که احتمالا شما در طول یک دهه اخیر بار‌ها در فضای مجازی دیده اید و به ۱۳ سال قبل بر می‌گردد، به زمانی که علی دایی هدایت تیم ملی فوتبال را برعهده داشت.

به گزارش فرادید، اعلامیه را هم مجله همشهری جوان فروردین سال ۸۸ روی جلد خود منتشر کرده بود تا به اتفاقات پشت پرده برکناری علی دایی از سرمربیگیری تیم ملی فوتبال بپردازد. اما شاید مسئولان این مجله فکرش را نمی‌کردند با طراحی این اعلامیه برای یک دهه خوراک شایعه سازی ایجاد می‌کنند.

(عکس) ماجرای اعلامیه فتوشاپیِ کشته‌ شدن علی دایی

آن‌ها عکس علی دایی را در قالب اعلامیه ترحیم روی جلد خود بردند و با «مرحوم مقتول علی دایی» به سراغ این ماجرا رفتند. دو سال پس از انتشار این شماره هم سید جواد رسولی، سردبیر همشهری جوان گفته بود که شماره فروردین سال ۸۸ پرتیراژترین و پرفروش‌ترین شماره این مجله بوده است.

حالا با گذشت سیزده سال از این ماجرا، بار دیگر برخی سایت‌ها وسایت‌های داخلی با انتشار این اعلامیه روزنامه جوان بار دیگر شایعه قتل وکشته شدن علی دایی را بر سر زبان‌ها انداخته اند. البته جالب است بدانید که آن‌ها در تیتر ادعای کشته شدن علی دایی را مطرح کرده اند، اما در متن آن‌ها خبری از جزئیات این شایعه نیست.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv