(عکس) ازدواج شهاب حسینی با ساناز ارجمند صحت دارد؟

با همه این تفاسیر شهاب حسینی، ساناز ارجمند و پریچهر قنبری هنوز ماجرای طلاق و ازدواج دوم را تایید و یا تکذیب نکرده اند. اما همچنان گروهی از کاربران فضای مجازی و رسانه‌های داخلی ادعا دارند که این ماجرا‌ها صحت دارد.
کد خبر: ۱۱۰۷۰۰
بازدید : ۳۳۶۱۴
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵

فرادید| برخی سایت‌ها ورسانه‌های داخلی با استناد به یک تصویر مدعی هستند که شهاب حسینی با ساناز ارجمند، عکاس حوزه مدلینگ ازدواج کرده است. اما هنوز شهاب حسینی و ساناز ارجمند به این ادعا پاسخی نداده اند.

به گزارش فرادید، نخستین بار شهاب حسینی و ساناز ارجمند هشت هفته قبل در اختتامیه فیلم کوتاه اندیشکده مستقل دیده شدند. اما تصویر این حضور مشترک چندان به رسانه‌ها راه پیدا نکرد، تا اینکه شهاب حسینی به شکل رسمی به همراه ساناز ارجمند در اکران خصوصی فیلم شین حضور پیدا کردند. با این تفاوت نسبت به دفعه قبل که این بار ساناز ارجمند حلقه‌ای در انگشت ازدواج اش داشت.

(عکس) ازدواج شهاب حسینی با ساناز ارجمند صحت دارد؟

همین کافی بود تا برخی رسانه‌ها دوباره ادعای ازدواج شهاب حسینی و ساناز ارجمند را مطرح کنند. علاوه بر این این رسانه‌ها به حدف تصاویر مشترک شهاب حسینی از صفحه پریچهر قنبری اشاره می‌کنند و می‌گویند که پیش‌تر شهاب حسینی با صفحه اصلی و کاری خود یعنی سون اسکای اینترتیمنت همسر اول اش را دنبال می‌کرد. حالا به نظر می‌رسد که شرایط فرق کرده و هر دو یکدیگر را در فضای مجازی دنبال نمی‌کنند.

اما با همه این تفاسیر شهاب حسینی، ساناز ارجمند و پریچهر قنبری هنوز ماجرای طلاق و ازدواج دوم را تایید و یا تکذیب نکرده اند. اما همچنان گروهی از کاربران فضای مجازی و رسانه‌های داخلی ادعا دارند که این ماجرا‌ها صحت دارد.

ساناز ارجمند کیست؟

طبق ادعای برخی رسانه‌ها ساناز ارجمند متولد ۱۳۶۹ در مشهد است و تا اواخر سال ۱۳۹۹ به عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی بوده است. اما بررسی ما نشان می‌دهد که او از ۸۵ هفته قبل به گروه تولید همرفیق پیوسته بود تا در پروژه عکاسی با این گروه همکاری کند.

(عکس) ازدواج شهاب حسینی با ساناز ارجمند صحت دارد؟

تصویر مشترک شهاب حسینی و ساناز ارجمند در پشت صحنه برنامه همرفیق

پس از پایان این پروژه نیز او در شرکت تحت مدیریت شهاب حسینی، یعنی سون اسکای اینترتیمنت مشغول به کار شده است.

(عکس) ازدواج شهاب حسینی با ساناز ارجمند صحت دارد؟

تصویری که طبق گفته ساناز ارجمند مربوط به جلسه هماهنگی فیلم کوتاه اندیشکده مستقل فرهنگ و هنر با مدیریت شهاب حسینی است.

همزمان با این همکاری ساناز ارجمند در اندیشکده مستقل فرهنگ و هنر نیز با شهاب حسینی همکاری می‌کند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه